Provozní podmínky

 1. Tyto podmínky upravují podmínky užívání Internetových stránek montypet.cz (dále jen "montypet.cz") třetími osobami (dále jen "Podmínky").
 2. Majitelem, pořizovatelem a provozovatelem montypet.cz je společnost Chovatelské potřeby U MONTHYHO, Březová 494, 739 34, Šenov, IČ: 02050374 (dále jen "Provozovatel") , která je oprávněna v souladu s právními předpisy k jejich šíření.
 3. Jakékoliv užití montypet.cz nebo jejich jakékoliv části jiné než pro osobní potřebu, zejména jejich další užití formou šíření, kopírování, dalšího zpracování nebo úpravou či pořizování dalších rozmnoženin je zakázáno. Dále jsou zakázány jakékoliv zásahy do technického nebo věcného charakteru montypet.cz. Užití mimo osobní potřebu je neoprávněným zásahem do práv montypet.cz a současně může být neoprávněným zásahem do práv subjektů, jejichž data, díla a jiné nehmotné statky jsou součástí obsahu montypet.cz.
 4. Na Stránkách montypet.cz jsou společností Provozovatel oprávněně využívána data dalších osob, které jsou jejich autory, majiteli, distributory nebo jejich zdrojem. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu z těchto zdrojů je zakázáno bez jejich předchozího písemného souhlasu montypet.cz.
 5. Veškerý obsah montypet.cz slouží pouze pro informaci. Obsah montypet.cz byl získán ze zdrojů, které se považují za spolehlivé. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Obsah montypet.cz je průběžně obnovován a upravován. Informace neboo jiná sdělení uveřejněná na montypet.cz musí být posuzovány ve vztahu k okamžiku jejich prvotního uveřejnění na montypet.cz.
 6. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu montypet.cz.
 7. Každý Uživatel užívá montypet.cz na vlastní riziko. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost obsahu montypet.cz. Provozovatel dále neodpovídá za jakékoliv přímé nebo nepřímé škody vzniklé v souvislosti s připojením a užíváním montypet.cz a dále za škody vzniklé z důvodu jejich částečné a/nebo úplné nefunkčnosti. Provozovatel nezaručuje možnost připojení a bezchybné fungování montypet.cz a neodpovídá za jakékoliv přímé nebo nepřímé škody vzniklé v důsledku nemožnosti připojení k těmto stránkám a/nebo nemožnosti využívání jejich obsahu. Provozovatel neodpovídá ani neručí za závazky osob, jejichž nabídky jsou ve formě reklamy, inzerce či jinak uvedeny na montypet.cz. Provozovatel není účastníkem žádných právních vztahů, které Uživatel naváže s takovými třetími osobami. Provozovatel neodpovídá za pravdivost, obsah a formu reklamy třetích osob na montypet.cz.
 8. Provozovatel neodpovídá za obsah www stránek, které jsou dostupné prostřednictvím montypet.cz, jakož ani za závazky osob, které nabízejí, poskytují nebo zprostředkovávají služby na takovýchto www stránkách. Provozovatel neodpovídá za obsah www stránek, ze kterých je možné se připojit na montypet.cz, jakož ani za závazky osob, které nabízejí, poskytují nebo zprostředkovávají služby na takovýchto www stránkách.
 9. Na základě poskytnutých údajů může být Uživatel kontaktován společností Provozovatel za účelem poskytování informací o produktech nebo službách. V případě, že při registraci byly vyžadovány osobní údaje, řídí se režim nakládání s nimi platnou právní úpravou.
 10. Pokud není výslovně uvedeno jinak, jsou Podmínky platné a účinné dnem jejich prvotního uveřejnění na montypet.cz. Provozovatel si vyhrazuje právo tyto Podmínky kdykoliv změnit. Tyto Podmínky jsou platné od 1. 6. 2015
 11. Pokud s těmito podmínkami nesouhlasíte, opusťte prosím tyto stránky a nadále je nepoužívejte.

Copyright © 2015, Petr Hanyáš & montypet.cz

Kategorie e-shopu:

100% garance spokojenosti:

100% garance spokojenostiJsme si naprosto jistí kvalitou, chutností a jednoznačným pozitivním vlivem našich krmiv na zdraví psů a koček. Pokud by Vám u nás zakoupené krmivo z jakéhokoliv důvodu nevyhovovalo, vyměníme Vám i otevřené balení granulí za jiné.

Naši partneři:

PPL ParcelShop

Jsme tu pro Vaše mazlíčky Telefon: +420 737 768 488 Adresa: Březová 494, 739 34, Šenov u Ostravy Otevírací doba: PO - PÁ 9:00 - 17:00 SO 9:00 - 11:00
Hledat: