E-shop - Pes - Vitamíny pro psy

ZELENINOVÁ SMĚS - pro psy, 1 kg

ZELENINOVÁ SMĚS - pro psy, 1 kg
Zboží se již neprodává
Cena:
   82,61 Kč
Cena s DPH 15%:
   95,00 Kč

Kód produktu:
   ZELENINOVÁ SMĚS - pro psy, 1 kg

Popis produktu:

Sušená směs 10 druhů zeleniny - kořenové, pohanky a luštěnin. Vhodný doplněk při krmení masem, nebo k vysoce bílkovinným granulím. Možná kombinace i ve směsi s rýží, nebo těstovinami. Nutná tepelná úprava před podáním psovi.

Složení:

  • Obsah surovin:  Sušená mrkev, petržel a celer - kořen. Loupaný mladý zelený hrášek, fazolky Mungo, Římský hrách - Cizrna. Loupaná hnědá a červená čočka, pohanka, jáhly. Malý obsah drobných bílých fazolek. 

Obsah živin: 15,6 % bílkovin, 1,8 % tuku, 7 % popelovin ( minerální látky ), 9,5 % vlákniny, 34 % škrobu.

  • Charakteristika:  Vícedruhová zeleninová směs ze sušených druhů kořenové zeleniny, celých zrn vyloupané pohanky, jáhel a snadno vařitelných luštěnin. Zelenina je nezbytnou součástí stravy psa a neměla by chybět v jeho jídelníčku. Je zdrojem jednoduchých sacharidů, vlákniny, minerálů a vitamínů, nezbytných pro zdravý vývoj organizmu.

Mnohá suchá krmiva - granule jsou velmi chudá na vlákninu ( mělo by ji být v suchém krmivu min. 3, 5 - 5 % ), v takovém případě je zelenina pro psa nutností. Zelenina neobsahuje lepek a složité cukry, je proto vhodná i pro psy s alergiemi, nebo cukrovkou. 

Námi nabízená zeleninová směs je v potravinářské kvalitě, ale protože je s ní manipulováno v krmivářském prostředí, nedoporučuji používat pro lidskou výživu.

  •  Možnosti použití:  Tato zeleninová směs je vhodná pro všechna plemena, včetně těch, co trpí alergii na lepek, nebo mají cukrovku. Po tepelné úpravě anejlépe rozmixovaná, slouží především jako příloha k syrovému masu, k masovým konzervám, nebo k vysoko proteinovým granulím.

U nenasytných psů zvýší pocit nasycenosti, nepřekrmují se pak masem, nebo granulemi, tím i živočišnými bílkovinami a nemají potom problémy s jejch trávením - plynatost, průjem. Nepoužívejte zeleninu jako hlavní krmnou dávku, ani s ní nepřekrmujte, pes by mohl trpět zácpou. Mějte ji jen jako doplněk bílkovinného krmiva.

Vlhká, uvařená zelenina může být i ideálním nosičem sypkých, krmných doplňků potravy psa, jako jsou např. pivovarské kvasnicekozí mlékožraločí chrupavka, hovězí kolagen, silymarin, prebiotika, chondroprotetika, sypké medikamenty, aj. Prášek se nalepí na zeleninu a pes jej beze zbytku sežere.

Další možností je přidat k zelenině i rýži, nebo těstoviny - vhodné pro psy krmené granulemi. Upraví se obsah vlákniny na ideální poměr a zvýší chutnosti rostlinné složky pro psa. Atraktivitu zeleninové směsi zvýšíte lehkým přelitím lososovým olejem, rybím, či drůbežím tukem, nebo vhodnými rostlinnými oleji -konopný, lněný, ostropestřecový, aj.

← Zpět na seznam produktů

Kategorie e-shopu:

100% garance spokojenosti:

100% garance spokojenostiJsme si naprosto jistí kvalitou, chutností a jednoznačným pozitivním vlivem našich krmiv na zdraví psů a koček. Pokud by Vám u nás zakoupené krmivo z jakéhokoliv důvodu nevyhovovalo, vyměníme Vám i otevřené balení granulí za jiné.

Naši partneři:

PPL ParcelShop

Jsme tu pro Vaše mazlíčky Telefon: +420 737 768 488 Adresa: Březová 494, 739 34, Šenov u Ostravy Otevírací doba: PO - PÁ 9:00 - 17:00 SO 9:00 - 11:00
Hledat: