E-shop - Pes - Vitamíny pro psy

BioCare Brilliant Salmon Oil 300ml

Norský Briliant Salmon oil je nyní nejčerstvějším lososovým olejem na trhu

BioCare Brilliant Salmon Oil 300ml
Zboží je nedostupné
Cena:
   278,26 Kč
Cena s DPH 15%:
   320,00 Kč

Kód produktu:
   BioCare Brilliant Salmon Oil 300ml

Popis produktu:

Norský Briliant Salmon oil je nyní nejčerstvějším lososovým olejem, který je na trhu k dispozici, díky zpracovatelským zařízením, která se nacházejí velmi blízko středisek výlovu lososů. To umožňuje norskému výrobci Hofseth BioCare udržet v lososovém oleji všechny cenné živiny.

 

HBC vyvinul patentovanou extrakční technologii , která rozpouští maso a umožňuje úplné oddělení oleje při velmi nízkých teplotách, čímž se zabrání oxidaci a zachovají se všechny přírodní lipidy a bioaktivní sloučeniny z celého norského lososa.

 

Filozofií je udržitelnost ekosystému a to je základem podnikání Hofseth BioCare.

 

HBC potvrzuje, že jejich výroba na výrobu lososového oleje je hodnocena jako vyhovující požadavkům FSSC 22000, HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) , GMP (Good Manufacturing proces), Friend of the Sea, NO ADDITIVES (žádné umělé přísady)

Složení:

← Zpět na seznam produktů

Kategorie e-shopu:

100% garance spokojenosti:

100% garance spokojenostiJsme si naprosto jistí kvalitou, chutností a jednoznačným pozitivním vlivem našich krmiv na zdraví psů a koček. Pokud by Vám u nás zakoupené krmivo z jakéhokoliv důvodu nevyhovovalo, vyměníme Vám i otevřené balení granulí za jiné.

Naši partneři:

PPL ParcelShop

Jsme tu pro Vaše mazlíčky Telefon: +420 737 768 488 Adresa: Březová 494, 739 34, Šenov u Ostravy Otevírací doba: PO - PÁ 9:00 - 17:00 SO 9:00 - 11:00
Hledat: