E-shop - Pes - Pamlsky pro psy

Hovězí kostky, mrazem sušené 70 g

Hovězí kostky, mrazem sušené 70 g
Na objednávku bez zálohy
Cena:
   120,87 Kč
Cena s DPH 15%:
   139,00 Kč

Kód produktu:
   Hovězí kostky, mrazem sušené 70 g

Popis produktu:

Nutričně hodnotný a zdravý pamlsek

 

Čerstvost a chuť – 70 g mrazem sušeného hovězího masa je vyrobeno z přibližně 130 g čerstvé suroviny, od které se svou výživovou hodnotou a chutí téměř neliší. Vyrábí se ze 100% čerstvých živočišných surovin.

 

Bez chemie – Mrazem sušené maso německé společnosti Pansen Express neobsahuje konzervační ani jiné umělé látky. Jedná se o čistě přírodní produkt!

 

Výroba – Hluboce zmražené maso se vloží do vakuové komory, kde se odpaří zmrzlá tekutina. Maso zůstane syrové, protože teplota nestoupne nad +10 °C. Během tohoto sušení ztratí maso přibližně 2/3 své hmotnosti, ale zachová si formu. Všechny minerální látky a vitamíny zůstávají v produktu zachovány. Maso je ovšem nyní neomezeně skladovatelné bez nutnosti chlazení a mražení. Proces trvá 24 hodin a je hlídaný speciálním jádrovým teploměrem.

 

Skvělé na cesty – Mrazem sušené pamlsky jsou plnohodnotnou krmnou surovinou pro psa i kočku a dají se, díky jednoduchému a nekomplikovanému skladování, pohodlně brát s sebou kamkoli je třeba.

Složení:

Složení

100% hovězí svalovina.

Žádná laciná plniva

Toto maso neobsahuje separát z kostí, rozemleté kůže, masokostní moučky ani žádné kafilerní produkty. Neobsahuje rostlinné odpady, sóju, přidané tuky ani žádná jiná plniva.

Analytické složky

Hrubý protein 66,8 % • hrubé oleje a tuky 30,1 % • vlhkost 1,3 % • hrubá vláknina 0,5 % • obsah anorganických látek 3,4 %

← Zpět na seznam produktů

Kategorie e-shopu:

100% garance spokojenosti:

100% garance spokojenostiJsme si naprosto jistí kvalitou, chutností a jednoznačným pozitivním vlivem našich krmiv na zdraví psů a koček. Pokud by Vám u nás zakoupené krmivo z jakéhokoliv důvodu nevyhovovalo, vyměníme Vám i otevřené balení granulí za jiné.

Naši partneři:

PPL ParcelShop

Jsme tu pro Vaše mazlíčky Telefon: +420 737 768 488 Adresa: Březová 494, 739 34, Šenov u Ostravy Otevírací doba: PO - PÁ 9:00 - 17:00 SO 9:00 - 11:00
Hledat: