E-shop - Pes - Masové konzervy pro psy

GranataPet Losos a krůta s bramborami, šípky a petrželí 800g

Lahodné konzervy pro psy s masem z lososa, krůty, šípky, petrželí a pupalkovým olejem. Vyrobeno v Německu. Kompletní krmivo pro štěňata, dospělé psy a seniory. Neobsahuje vedlejší produkty a GMO (Geneticky modifikované suroviny). Pokud chcete Vašemu čtyřnohému příteli nabídnout maso té nejlepší kvality, skvělé chuti a pronikavé vůně s konzervou GranataPet nemůžete sáhnout vedle. Na kvalitu všech výrobků GranataPet se můžete bez obav spolehnout. Fylozofie výrobce trvá na vysoké kvalitě použitých surovin. Čerstvé výběrové maso původem z německých farem je šetrně vařeno v páře, tak aby bylo dosaženo co nejvyšší kvality obsažených bílkovin.

GranataPet Losos a krůta s bramborami, šípky a petrželí 800g
Na dotaz
GranataPet
Cena:
   86,09 Kč
Cena s DPH 15%:
   99,00 Kč

Kód produktu:
   6456265

Popis produktu:

Lahodné konzervy pro psy s masem z lososa, krůty, šípky, petrželí a pupalkovým olejem. Vyrobeno v Německu. Kompletní krmivo pro štěňata, dospělé psy a seniory. Neobsahuje vedlejší produkty a GMO (Geneticky modifikované suroviny).

 

Pokud chcete Vašemu čtyřnohému příteli nabídnout maso té nejlepší kvality, skvělé chuti a pronikavé vůně s konzervou GranataPet nemůžete sáhnout vedle. Na kvalitu všech výrobků GranataPet se můžete bez obav spolehnout. Fylozofie výrobce trvá na vysoké kvalitě použitých surovin. Čerstvé výběrové maso původem z německých farem je šetrně vařeno v páře, tak aby bylo dosaženo co nejvyšší kvality obsažených bílkovin.

Složení:

Masové konzervy pro psy

 

Hledáte kvalitní konzervy pro psy? Konzervy GranataPet jistě splní Vaše očekávání!

 

GranataPet je skvěle vyvážené kompletní krmivo pro psy všech plemen s vysokým obsahem masa a bez obsahu obilovin. Při výrobě jsou používány pouze zdravé a chutné suroviny nejvyšší kvality, díky tomu si krmivo GranataPet získá srdce každého psa. 

 
Receptura je ozvláštněna bramborami, šípky, petrželí a pupalkovým olejem. Obsahuje také semena granátových jablek (podporuje trávení a posiluje imunitní systém) a novozélandské mušle slávky zelenoústé, které jsou přírodně bohaté na glukosamin a chondroitin. 
 
  • Přípravováno pouze z čerstvého masa, plněno v chladu a poté šetrně vařeno v páře 

  • Obsahuje pouze výběrové maso a BIO suroviny 

  • Lahodná vůně a chuť 

  • Neobsahuje obiloviny 

  • Neobsahuje GMO (geneticky modifikované suroviny) 

  • Neobsahuje masokostní moučku 

  • Neobsahuje umělá barviva, ochucovadla ani konzervační látky

← Zpět na seznam produktů

Kategorie e-shopu:

100% garance spokojenosti:

100% garance spokojenostiJsme si naprosto jistí kvalitou, chutností a jednoznačným pozitivním vlivem našich krmiv na zdraví psů a koček. Pokud by Vám u nás zakoupené krmivo z jakéhokoliv důvodu nevyhovovalo, vyměníme Vám i otevřené balení granulí za jiné.

Naši partneři:

PPL ParcelShop

Jsme tu pro Vaše mazlíčky Telefon: +420 737 768 488 Adresa: Březová 494, 739 34, Šenov u Ostravy Otevírací doba: PO - PÁ 9:00 - 17:00 SO 9:00 - 11:00
Hledat: