Royal Canin Instinctive 7+ Gravy 85 g

Royal Canin Instinctive 7+ Gravy 85 g

ROYAL CANIN FELINE Kapsičky Instinctive 7+ Gravy 85g Když vaše kočka začíná stárnout, její nutriční požadavky i chutě se mění. Je důležité zajistit, aby v tomto období...

Dostupnost: Skladem 6 ks
24 Kč20,87 Kč bez DPH

Popis produktu

ROYAL CANIN FELINE Kapsičky Instinctive 7+ Gravy 85g

Když vaše kočka začíná stárnout, její nutriční požadavky i chutě se mění. Je důležité zajistit, aby v tomto období dostávala potravu, která obsahuje živiny, které jí budou udržovat zdravou. Složení kapsičky pro stárnoucí kočky ve šťávě ROYAL CANIN® Instinctive 7+ in Gravy je vytvořeno tak, aby uspokojovalo veškeré nutriční potřeby koček starších 7 let. Když vaše kočka stárne, její aktivita se přirozeně snižuje. Krmivo obsahuje exkluzivní komplex antioxidantů, který podporuje její vitalitu. Díky obsahu kvalitních živin, které uspokojují energetické nároky vaší kočky, je složení tohoto krmiva ideálním nástrojem k udržení vitality.

Věci, které vaší kočce dříve chutnaly, už jí nadále chutnat nemusejí. Z tohoto důvodu je složení kapsiček vytvořeno tak, aby odpovídalo optimálnímu profilu makroprvků, který dospělé kočky přirozeně preferují. Navíc krmivo ROYAL CANIN® Instinctive 7+ in Gravy obsahuje upravené množství fosforu, které udržuje zdravou funkci ledvin. Zdraví ledvin je nesmírně důležité v každém věku, proto je ideální také krmivo, které jej pomáhá udržovat.

Aby mohlo krmivo uspokojit chutě co nejvíce koček, jsou kapsičky pro kočky dostupné také ve vlhké formě jako kousky ve šťavnatém želé.

  • Určeno pro: kočky nad 7 let